Лікувальна база Трускавець

Послуги діагностики та лікування в Медичному комплексі «Мед-Палас» включені у вартість путівки санаторію «Весна» (окрім номерів економ-класу). Оздоровитися тут також можуть усі відпочивальники на курорті Трускавець.

Послуги діагностики та лікування в «бальнеоозокеритолікарнею № 1» і «Курортній поліклініки № 1» включені у вартість путівок санаторію «Весна» (номери економ-класу), а також вілл «Вікторія», «Ірина». Оздоровитися тут також можуть усі відпочивальники на курорті Трускавець 

«Бальнеоозокеритолікарнею №1»
«Бальнеоозокеріотлечебніца №1» надає послуги реабілітації та процедури загального оздоровлення організму за більш 60-ти лікувальним методикам. Лікувальне відділення оснащено необхідним обладнанням для надання процедур водолікування, озокеритотерапії і фізіотерапії. У лікарні також проводять реабілітацію хворих після ударнохвильової літотрипсії.
«Курортна поліклініка №1»

«Курортна поліклініка №1» - медичний заклад, розраховане на одночасне відвідування 150 осіб. Перевагою «Курортній поліклініки №1» є бактеріологічна лабораторія, в якій проводять дослідження мікрофлори кишечника, носоглотки, сечостатевої системи, шкіри та інших органів.

Послуги «бальнеоозокеритолікарнею № 2» і «Курортній поліклініки № 2» включені у вартість путівок до санаторіїв: «Весна», «Алмаз», «Кристал», «Янтар», «Рубін». Всі процедури також пропонуються для всіх відпочиваючих на курорті Трускавець.

«Бальнеоозокеритолікарнею №2»
«Бальнеоозокеритолікарня №2» надає послуги гідротерапії, бальнеотерапії, а також процедури озокеритолікування. У водолікарні широко використовуються озокеритні аплікації для лікування захворювань опорно-рухового апарату, периферичної нервової системи, запальних та інших захворювань.

 

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://victoriad.com.ua/images/dzerela/bol

«Курортна поліклініка №2»
У «Курортній поліклініці №2» діють єдині в Трускавці імунологічна і радіологічна лабораторії, якою є можливість визначити будь-які порушення в імунній системі організму.

Радіологічна лабораторія здійснює дослідження радіонуклідного стану нирок, кровопостачання і кровообігу. Методи радіологічної лабораторії дозволяють виявити такі захворювання як пієлонефрит, ниркова недостатність, функціонування кожної нирки в процентному співвідношенні та ін.

У «Курортній поліклініці №2» діє фізіотерапевтичне відділення, в якому надають процедури лікування електрофорезом, УВЧ-терапія, лазеротерапія, світлолікування, вакуумтерапія та ін.

 

Підписатися на розсилку