Бальнеологічний курорт Моршин

Про курорт
Лікування
Мінеральні води
Відео
Як добратися
Курорт Моршин - це унікальне місце, що розташувалося у Львівській області. Славиться воно не тільки своїми краєвидами, а й цілющими мінеральними джерелами, які допомагають з легкістю позбутися або полегшити симптоми багатьох недуг. Тут ви самостійно вибираєте тип проведення часу. Це можуть бути сучасні санаторії з комплексом лікувально-профілактичних процедур або затишні готелі, що гарантують максимум розслаблення на лоні природи.

 • DSCF5627
 • DSCF5632
 • DSCF5634
 • DSCF5647

На даний момент на території курорту працює СКК «Моршинкурорт», який обідній в собі декілька санаторіїв: "Лаванда", "Жемчужина Прикарпаття", "Дністер", "Світанок", "Черемош". У етих санаторії практикують масажну терапію, голковколювання і лікувальну фізкультуру. Тут розміщується відділення, що спеціалізується на захворюваннях печінки, жовчного міхура, шлунково-кишкового тракту і жовчовивідних шляхів.

Санаторії Моршина спеціалізовані на загальних оздоровчих методиках та лікуванні захворювань кишечника. Одним з кращих санаторіїв на курорті Моршин є «Мармуровий палац». Інформація про те, які захворювання лікують на курорті, повною мірою зосереджена саме тут. Це сучасний діагностичний комплекс, який практикує і лікувальні процедури. Ви можете вибрати пакет програм «стандарт» або «люкс». Санаторій славиться своїм реабілітаційним відділенням. Це найкраще місце для відновлення після проведення порожнинних операцій на органах ШКТ.

Всі вони пропонують комплекс унікальних сучасних лікувально-оздоровчих процедур. Крім санаторіїв, на території курорту розташовано ряд готелів.

На бальнеологічному курорті працює понад 15 готелів. У них ви з легкістю знайдете житло, яке буде влаштовувати вас рівнем комфорту і ціною. Вашій увазі предложном одно-, дво- та тримісні номери та апартаменти Люкс.

Незважаючи на відсутність лікувальних процедур в готелях, мінеральні води курорту доступні всім. В даний момент працює 3 свердловини: №1, №4 та №6.

На території Моршина вам не доведеться нудьгувати. Крім природних зон, таких як парки, ліс і озеро, вашій увазі представлені й блага цивілізації. На території курорту є ресторани, кафе, рафтинг-клуб і розваги у вигляді бойківських вечорниць.

 • DSCF5638
 • DSCF5640
 • DSCF5652
 • DSCF5684

Бальнеологічний курорт Моршин - це унікальна здравиця, що дарує відвідувачам відпочинок і цілющі процедури.

 Моршин - один з відомих гастроентерологічних курортів Західної України, який пропонує для своїх відпочиваючих хорошу лікувальну базу для того, щоб поліпшити стан здоров'я, післяопераційний стан та просто відновити сили. Хороші фахівці, сучасне медичне обладнання, мінеральні джерела курорту позитивно впливають на організм людини.

 • oftalmolog
 • ozekerut
 • solariy
 • uzd

На курорті Моршин лікують такі захворювання як:

Хвороби печінки - залишкові явища вірусного гепатиту після закінчення жовтяничного періоду, в неактивній фазі або фазі загасання активності. Хронічні гепатити різної етіології, залишкові явища після токсико-хімічних уражень печінки в неактивній фазі, при незначних відхилень функціональних проб печінки, при загальному задовільному стані.
Функціональні захворювання жовчних шляхів і жовчного міхура - дискінезії жовчних шляхів жовчного міхура.
Хвороби жовчних шляхів - холецистит, холангіт різної етіології.
Жовчнокам'яну хворобу - холецистит калькульозний за винятком форм, ускладнених інфекцією і частими загостреннями.
Панкреатит хронічний рецидивуючий (крім туберкульозного) без схильності до частих загострень, черевні спайки.
Хвороби кишечника - хронічні коліти та ентероколіти, різної етіології, легкого та середнього ступеня, крім стенозуючих, туберкульозних, виразкових, бактеріальних і паразитарних форм, поза фазою загострення.
Функціональні розлади кишечника - дискінезії кишечника з явищем кишкового стазу або діареєю поза фазою загострення.
Функціональні розлади шлунку з порушенням секреції, рухової активності.
Хвороби шлунку - хронічний гастрит з секретною недостатністю, а також із збереженою та підвищеною секрецією, поза фазою загострення, гастродуоденіт з порушенням секретної і моторної функції шлунка.
Хвороби оперованого шлунка - з приводу виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки з наявністю демпінг - і гіпоглікемічного синдрому легкого і середнього ступеня, астенічного синдрому, панкреатиту, гепатиту, холециститу ентероколіту.
Виразкову хворобу шлунка, дванадцятипалої кишки - у фазі ремісії, неповної ремісії або затухаючого загострення, без рухової недостатності шлунку, схильності до кровотеч.
Хвороби стравоходу - рефлюкс-езофагіт больовий, диспепсичний, дисфагічна і змішаної форми, легкого та середнього ступеня, поза фазою загострення.
Хвороби обміну речовин - цукровий діабет, сечокислі діатези, ожиріння і т.д. Побічні хвороби - острохондрози, гінекологічні хвороби, хвороби сечостатевої системи, опорно-рухового апарату, неврози.
Перігастріти, перидуоденіти, перигепатити, перихолецистити, периколіти - розвиваються на грунті хронічних запалень нетуберкульозного походження, після операцій і травм черевної порожнини, крім форм, ускладнених гнійними процесами, і форм у фазі загострення запального характеру.

 • balnolikarnj
 • balnolikarnj2
 • labolatorij2
 • laboratorij

Моршин - один з відомих бальнеологічних курортів України, який завдяки мінеральним джерелам і лікувально оздоровчим процедурам, старанням кращих фахівців, став справжньою перлиною Карпат. Курорт Моршин прославився своїми джерелами, а саме:

 Лікування мінеральною водою джерела №1

Мінеральна вода джерела №1 має високий лікувальний ефект при захворюваннях органів травлення (хронічному гастриті, коліті, панкреатиті, захворюванні гіпатобіліарноі системи), які супроводжуються зниженим вмістом соляної кислоти в шлунковому соку. Вода багата хлоридно-сульфатно натрієво-калієво-магнієвими речовинами.

Мінеральна вода джерела №6 відрізняється від ропи джерела №1 високим вмістом сульфатів магнію і калію, відносно низьким вмістом хлоридів натрію. Іонний склад води мінерального джерела №6 має виражений позитивний вплив на функціональний стан шлунка, печінки, жовчовивідних шляхів, підшлункової залози, кишечника. Мінеральна вода джерела №6 сприяє ліквідації запальних процесів у шлунку, підшлунковій залозі, кишечнику, печінці, жовчному міхурі, нормалізує показники секреторної і кислотноутворюючої функції шлунка, стимулює жовчоутворення і жовчовиділення, зменшує літогенність жовчі, ліквідовує небезпеку каменеутворення в жовчному міхурі та жовчовивідних шляхах, нормалізує білковоутворюючу, вуглеводну антитоксичну функцію печінки

Лікування мінеральною водою джерела «Божої Матері» (№4).

Лікувальні властивості мінеральної води джерела №4 ґрунтуються на правильному кристалічному будові та особливостях її хімічного, мікробного складу. Фізіологічна дія: низька мінералізація, слабка радіоактивність, високий вміст органічного вуглецю, азоту, специфічна мікрофлора, вплив на енергетичний обмін, розподіл води в організмі, обмін іонів натрію і калію, в парціальні процеси в нирках. Мінеральна вода нормалізує вплив на функціональний стан нирок, сприяє ощелачиванию сечі, вимиванню солей та відходженню дрібних камей, зменшує небезпеку каменеутворення і попереджає літогенність сечі, виводить радіонукліди, стимулює перебіг окислювальних процесів в тканини печінки, має сечогінну, спазмолітичну, знеболювальну дію. 


Туристична фірма «Вікторія Д», для своїх клієнтів, які здійснили бронювання за тел або на сайті пропонує безкоштовний трансфер в день заїзду та виїзду на автовокзал, або залізо дорожній вокзал, також зустріч гостей в Львові за зниженими цінами.

Ми докладемо всіх зусиль, щоб зробити Ваш відпочинок незабутнім і корисним для здоров'я.

Як дістатися до Моршина?

Доїхати до курорту Моршин зручніше з Львівської залізниці де йде пряме маршрутне таксі, або Стрийській залізниці можна дістатися електричкою або маршрутним таксі.

  Інформацію про вартість і замовленні транспортних послуг ви можете дізнатись за телефоном: +38 (03247) 6-86-24

 

Підписатися на розсилку