Трускавецька натуральна сіль Барбара

У НАС МОЖНО КУПИТЬ СОЛЬ БАРБАРА

Трускавецкая натуральная соль Барбара

Склад лікарського засобу

Діюча речовина 1 г сух. речовини в перерахунку на сульфат натрію становить не менше 53%

Лікарська форма:

Соль.Бесцветние, прозорі, кристали, вивітрюються на повітрі, гірко-солоні на смак, без запаху.

.Фармакотерапевтічнагрупа.Средства, Застосовують при захворюваннях печінки і жовчовивідних путей.АТС А05.

Найкраща і низька ціна від виробника !!!

Баночка 100г - 40 грн

Натуральну сіль Барбара (препатарат природного походження) отримують з високомінералізованої хлоридно-сульфатної натрієвої води (розсолу) свердловини № 188-Е курорту Трускавець. Трускавецьку натуральну сіль Барбара використовують в медицині у вигляді її водних розчинів.

Трускавецька сіль стимулює процес жовчовиділення, має проносний ефект і сприяє нормалізації процесів обміну в організмі.

Проносне ефект сольових проносних засобів пов'язаний переважно з повільним всмоктуванням з кишечника і змінами в порожнині кишечника осмотичного тиску: під впливом препарату відбувається накопичення води в кишечнику, вміст його розріджується, перистальтика посилюється і калові маси швидше виводяться. Сольові проносні діють у всіх відділах кишечника. Ефект настає через 4-6 годин після прийому.

{Gallery} gal / solbarbara {/ gallery}

Показання

Всередину: хронічні захворювання печінки, жовчного міхура, жовчовивідних шляхів, гастрити зі зниженою кислотністю, захворювання товстого кишечника з порушенням його функції.

У вигляді ванн: захворювання опорно-рухового апарату, хвороби периферійної нервової системи.

Протипоказання:

Застосування препарату перорально протипоказано при всіх захворюваннях травної у фазі загострення, при рубцевих звуженнях травного тракту, що проявляються порушеннями прохідності, при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки з високою кислотністю, при поліпозі шлунка і новоутвореннях, виразкової ентероколіті і туберкульозі кишечника, при жовчокам »п'яною хвороби , холециститі, при цирозі печінки, асциті всіх форм жовтяниці.

Застосування препарату зовнішньо у вигляді ванн протипоказане при гострих і під гострих захворюваннях опорно-рухового апарату та нервової системи, при необоротних змінах суглобів ізвтратою здатності до самообслуговування, новоутвореннях. Період вагітності та годування грудью.Протівопоказано дітям до 15 років.

ЗАСТОСУВАННЯ:

Призначають пероральное вигляді сольових розчинів або зовні у вигляді ванн.

При захворюваннях печінки, жовчного міхура і жовчовивідних шляхів залежно від ступеня вираженості спастичних явищ розчин солі застосовують у розведеннях 7-14 г / лтеплому (36-38 С) або гарячому (40-50 С) вигляді по 150-200 мл щодня.

При зниженні кислотності приймають за 15-20 хв. при нормальній за 45-60 хв. до їди, а при високій кислотності - через 1-1,5 години після прийому іжі.У холодному вигляді (20 С) рекомендується застосування при явищах атонііжовчного міхура, в гарячому (40-50 С) - при спастичних явищах. Курс лікування 24-30 днів.

Дренаж (тюбаж) жовчних проводять один раз в 5-7 днів водним розчином Трускавецької натуральної солі Барбара концентрації 14-21 г / л у теплому або гарячому вигляді по 150-200 мл (6-8 разів на курс лікування).

При гастритах із зниженою кислотністю застосовують водні розчини натуральної Трускавецької солі Барбара концентрації 7 г / л при наявності супутніх захворювань печінки та жовчовивідних шляхів і 14 г / л при запорах. Приймають по 15-20 хв в прийому їжі в теплому вигляді по 100-150 мл 3 рази на день.

При гастритах з нормальною кислотністю приймають водні розчини солі концентрації 7 г / л в теплому вигляді з 45-60 хв до їди по 150 мл 3 рази на день, при схильності до запорівпріймають так само, але у розведенні 14 г / л.

Плиг захворюваннях товстого кишечника з запорами призначають розчин солі концентрації 14 г / лкімнатнои температури по 150-200 мл 3 рази на день, при схильності до проносів розчин солі призначають у гарячому вигляді в розведенні 3,5 г / л (приймають маленькими ковточками)

При захворюванні нервової системи та опорно-рухового апарату розчин солі застосовують у розведеннях 14-21 г / л у вигляді ванн з температурою води 36-38 С по 8-12 хвчерез день.Курс лікування -14-16 ван

Передозування

При передозуванні спостерігається посилення побічних реакцій. В даному випадку хворому слід припинити прийом препарату і звернутися до лікаря.Терапія симптоматична.

Побічна дія

При застосуванні внутрішньо можуть спостерігатися посилення проносного дії, загострення захворювань кишечника та шлунка, а також загострення больового синдрому.

У таких випадках дозу зменшують або препарат отменяют.Необходімо враховувати уповільнене засвоюваність ліків, що приймаються через вплив осмотичного пригнічення резорбції.

Термін придатності 5 років.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці, в сухому, захищеному від світла місця при темп. 8-15 С, в добре закритій тарі.

Упаковка

.По 100 і 150 г в банкахскляніх або пластмасових або пакетах поліетиленових; по 20 кг30 кг в мішкахполіетіленовіх.

Умови відпустки без рецепта.

Підписатися на розсилку