Санаторії Східниці

Санаторії Східниці - ЩО ВИБРАТИ?

Перше, що ви відчуєте, потрапивши в Східницю - легке запаморочення. По-перше, від найчистішого повітря, якого в містах вже давно немає. По-друге, від краси природи цього чудового курорту Західної України, не дарма фото санаторіїв Східниці прикрашають сторінки багатьох туристичних буклетів. Можна замовити трансфер на курорт Східниця зі Львова, милуючись з вікна автобуса прекрасними пейзажами цього мальовничого краю.

У будь-який час року санаторії Східниці радо приймають гостей, що приїжджають на лікування. Головне місцеве чудо - унікальні мінеральні ключі, завдяки яким путівки в санаторії Східниці розходяться, як гарячі пиріжки. Місцеві води містять бром і залізо, є хлоридно-натрієві джерела, практично ідентичні знаменитим «Боржомі», а також легендарна прикарпатська «Нафтуся».

На путівки в санаторії ціни цілком демократичні, у вартість входить проживання, харчування та лікування. Крім того, різні акції в санаторіях дозволять заощадити, придбавши гарячу путівку, не втрачаючи в якості проживання та медичного обслуговування. Залежно від медичних показань возможнобронірованіе путівок в санаторії «Стожари», «Зелений Бір» або в будь-який інший, де досвідчений медичний персонал зробить все можливе для вашого оздоровлення. Обов'язково відвідайте на курортеСходніца санаторії, ціни в яких приємно здивують вас.

Бронирование номеров

Східницькі Карпати
Східницькі Карпати
Зелений Бір
Зелений Бір
Стожари
Стожари
Смерічка
Смерічка
Три Сини та Донька
Три Сини та Донька
ГОК Санта Марія
ГОК Санта Марія
Підписатися на розсилку