Бальнеологічний курорт Східниця

Про Курорт
Лікування
Минеральні джерела
Відео
Як добратися
Сучасне життя - це гонка з перешкодами, в божевільному темпі часом не вистачає часу на головне - на відпочинок. Підсумок такого способу життя очевидний: стреси і перевтоми, а потім - хвороби і збої в роботі нервової системи. Як з усім цим боротися?

Треба відпочити, але не де-небудь, а в місці, де дихається легше, і природа така гарна, що проблеми самі, ніяковіючи, відступають на другий план. Курорт Східниця - саме з таких місць: розташований в 100 км від Львова, 20 км від Дрогобича та Трускавця, - він багато років був незаслужено забутий.

 • 1026052824
 • 20524078
 • 220
 • 61716345

Що таке Східниця?

Тут немає нагромаджень старих радянських комплексів для робітників, тільки комфортабельні готелі, міні-пансіонати і санаторії Східниці, не позбавлені затишку, але сучасні, зручні, а головне - доступні. Трускавець багато років тримав цю скарбницю термальних джерел у своїй тіні, але сьогодні туристи дізналися, що саме Східничанське джерело живить курорти знаменитого сусіда.

Більше того, джерела Східниці тепер стали поповнювати і запаси сусідніх більш розвинених курортів. Секрет - у більш багатому ресурсі крихітного селища.

Що лікують у Східниці?

А які захворювання лікують на курорті? Самі його шанувальники стверджують, що тут можна відновити навіть розбите серце, зігріти замерзаючу душу і вилікувати гостре запалення хитрості. Якщо конкретніше, то санаторії краю спеціалізуються на:

 • урології та профілактики урологічних захворювань (сечокам'яна хвороба, цистити, запалення нирок, діатези);
 • ШКТ;
 • відновлення обміну речовин.
 • Відпочинок в Східниці - це не тільки оздоровлення, а й маса позитивних емоцій, нових вражень, природних сюжетів. Курорт потопає в зелені навесні, наповнений морозною свіжістю гірського повітря взимку і прекрасний влітку.

Де зупинитися?

Всесоюзним курортом він був визнаний в 1976 році, передбачається, що тоді ж був розроблений план по його облаштуванню (приватна забудова була заборонена). Але здійснити проект не вдалося в силу різних причин. У підсумку розростатися приватний сектор Східниці став тільки 7-8 років тому, але як швидко.

 • 40936182
 • 41786
 • 957746568
 • carpathian_tuhlja

Сьогодні гості краю можуть вибирати між фешенебельними віллами з прекрасним видом на ліс і комфортабельними готелями, оздоровчими санаторіями, обладнаними сучасним обладнанням для лікувальних процедур, і котеджами. Забронювати готелі Східниці або віллу можна заздалегідь, що не тільки зручно, але й допоможе заощадити.

Ті, хто вже тут бував, рекомендують сімейним парам вибрати місцеві вілли. Молодим закоханим підійдуть як готелі середнього класу, так і котеджі Східниці. Студентам - в недорогий готель, тим, хто хоче набратися сил, - в санаторій. Благо, вибір варіантів в цьому місці (незважаючи на його скромні розміри) дуже багатий

Східниця - один з нових бальнеологічних курортів Західної України, розташований в екологічно чистій зоні карпатських гір, прославився своєю мінеральною водою, яка лікує від багатьох захворювань і цьому допомагають лікувально - оздоровчі процедури.

На курорті Східниця лікують такі захворювання як:

 Лікування урологічної патології:

 хронічні запальні захворювання нирок і сечовивідних шляхів
хронічний пієлонефрит і цистит в період клініко-амбулаторної ремісії без ознак вираженої ниркової недостатності і артеріальної гіпертензії
залишкові явища перенесеного гострого пієлонефриту
сечокам'яна хвороба без вираженого ушкодження нирок і відтоку сечі
стан після оперативно-інструментального та апаратного видалення каменів з нирок і сечовивідних шляхів
вроджені аномалії нирок через відсутність ниркової недостатності та виявлених порушень відтоку сечі
 хронічний простатит в стані ремісії
сечові діатези
безопераційне апаратне дроблення каменів у нирках і сечовивідних шляхах.
 Лікування захворювань органів травлення:

 хронічні гепатити
залишкові явища після токсико-хімічних уражень печінки в неактивній фазі
стан після перенесеного інфекційного гепатиту, холециститу
ангіохоліт без схильності до частих загострень
жовчнокам'яна хвороба за виключенням форм
вимагають хірургічного втручання
дискенезия жовчних шляхів і жовчного міхура
 латентна форма хронічного панкреатиту без схильності до частих загострень; хронічні коліти та ентероколіти різної теології без фази загострення.
Лікування захворювань ендокринної системи
порушення обміну речовин, у тому числі цукровий діабет у стані стабільної компенсації
конституційне ожиріння без декомпенсації кровообігу.
Лікування захворювань периферичної нервової системи.

Джерело №1:

гідрокарбонатно - натрієво - кальцієво вода. У ній міститься органічні підсилюють лікувальний вплив на організм людини. Лікарські рекомендації - сечокам "яна хвороба, хронічний піелонефлііт, хронічний пієлоцистит нетуберкульозного походження, літогенний діетез, недуги жовчовивідної системи організму.

Джерело 1с:

слабомінералізована вода з підвищеним вмістом органічних сполук з вираженим жовчогінним впливом. Лікарські рекомендації - цукровий діабет, панкреатит, сечовивідних шляхів, печінки та інших супутні хвороби.

Джерело 2с:

содова «Нафтуся» діє на кислотно-лужний баланс і сприяє зменшеннюкіслотновіробнічій функції шлункових залоз. Лікарські рекомендації - при захворюванні шлунку, кишечника і двенадцятіпалоі кишки (хронічні: панкреатити, коліти, гастрити; виразкової хвороби).

Джерело №3:

слабокислотні гідрокарбонатно - кальцієво вода із запахом сірководню та підвищеним вмістом корисних мікроелементів. Вона викликає сечогінну та протизапальну реакцію, покращує уродинаміку і циркуляцію крові, стабілізує нормальну роботу нирок, а також запобігає ріст і поява в них каміння. Слабомінералізована вода покращує самопочуття і апетит, сприяє очищенню організму від радіонуклідів, а вміст у ній цинку допомагає в лікуванні цукрового діабету.

Джерело №5:

гідрокарбонатно- натрієво кальцієвого вода з вмістом органічних речовін.Лікарські рекомендації - при лікуванні хронічних захворювань сечовивідних і жовчовивідних шляхів.

Джерело № 8,9,10:

Бювет. слабомінераліізовані, слабощелочние, гідрокарбонантно-кальцееві води з підвищеним вмістом кремнієвої кислоти, заліза, марганцю та срібла. Лікарські рекомендації - при захворюванні печінки і жовчних шляхів, при патології сечовивідних шляхів, нирок. «Нафтуся» з бювета посилює сечовидільну функцію нирок, збільшує виділення сечі (діурез) і фільтраційну функцію самих нирок.

 Джерело №13:

гідрокарбонатно-кальцієво вода з підвищеним вмістом заліза (аналогів в Україні не існує) .Дякуючи цієї слабомінералізованій воді змінюється секреторна функцій шлункових залоз, а іони двовалентного заліза прискорюють утворення еритроцитів у крові і відновлюють вміст гемоглобіну. Ця вода також активізує виділення з організму радіоактивного цезію.

 • DSC05459
 • DSC05461
 • DSC05464
 • DSC05465
 • DSC05466
 • DSC05468

Джерело №15:

Це слабомінералізована вода насичена залізом, марганцем і вуглекислотою. Лікарські рекомендації - при хронічних захворюваннях шлунка з пониженою кіслотнстю, залізонедостатній анемії, хронічних пієлонефритах, хронічних циститах і багатьох інших хворобах при рекомендації лікаря.

Джерело №18с:

слабомінералізована, слаболужна вода з виражено жевчегонною дією. Гідрокарбонатно-сульфатно-натрієва зі слабким запахом сірководню та підвищеним вмістом мікроелементів. Ця «Нафтуся» стимулює жовчоутворювальну функцію печнки, збільшує продуктивність жовчі, стимулює синтез холаїнів в печінці, зменшує концентрацію холестерину в жовчі, стимулює регенерацію тканин печінки, посилює водовідільну функцію нирок, зменшує запальний процес у нирках.

 • DSC05474
 • DSC05476
 • DSC05478
 • DSC05482
 • DSC05484
 • DSC05485

Джерело №25:

слабомінералізована вода з вираженою жовчогінною дією на організм людини. Лікарські рекомендації - при хронічних пієлонефритах, хронічних циститах, хронічних гепатитах, холангітах, холециститах, після хвороби Боткіна і після операцій на нирках.

Джерело №26:

гідрокарбонатно-сульфатно-кальцієво-магнієва вода. (аналог №25) Лікарські рекомендації - при хронічних пієлонефритах, хронічних циститах, хронічних гепатитах, холангітах, холециститах, після хвороби Боткіна і після операцій на нирках.


Туристична фірма «Вікторія Д», для своїх клієнтів, які здійснили бронювання за тел або на сайті пропонує безкоштовний трансфер в день заїзду та виїзду на автовокзал, або залізо дорожній вокзал, також зустріч гостей в Львові за зниженими цінами.

Ми докладемо всіх зусиль, щоб зробити Ваш відпочинок незабутнім і корисним для здоров'я.
Як дістатися до Східниці?

Дістатися до селища Східниця можна:

на електропоїзді «Львів - Трускавець»
а далі на маршрутному таксі «Трускавець-Східниця»
з залізничного вокзалу м Трускавець.
Також з Влан ж / д вокзалу Львова ходить маршрутне таксі «Львів - Східниця».

 Інформацію про вартість і замовленні транспортних послуг ви можете дізнатись за телефоном: +38 (03247) 6-86-24

 

 

Підписатися на розсилку