Джерело №15:

Це слабомінералізована вода насичена залізом, марганцем і вуглекислотою. Лікарські рекомендації - при хронічних захворюваннях шлунка з пониженою кіслотнстю, залізонедостатній анемії, хронічних пієлонефритах, хронічних циститах і багатьох інших хворобах при рекомендації лікаря.

Джерело №18с:

слабомінералізована, слаболужна вода з виражено жевчегонною дією. Гідрокарбонатно-сульфатно-натрієва зі слабким запахом сірководню та підвищеним вмістом мікроелементів. Ця «Нафтуся» стимулює жовчоутворювальну функцію печнки, збільшує продуктивність жовчі, стимулює синтез холаїнів в печінці, зменшує концентрацію холестерину в жовчі, стимулює регенерацію тканин печінки, посилює водовідільну функцію нирок, зменшує запальний процес у нирках.

  • DSC05474
  • DSC05476
  • DSC05478
  • DSC05482
  • DSC05484
  • DSC05485

Джерело №25:

слабомінералізована вода з вираженою жовчогінною дією на організм людини. Лікарські рекомендації - при хронічних пієлонефритах, хронічних циститах, хронічних гепатитах, холангітах, холециститах, після хвороби Боткіна і після операцій на нирках.

Джерело №26:

гідрокарбонатно-сульфатно-кальцієво-магнієва вода. (аналог №25) Лікарські рекомендації - при хронічних пієлонефритах, хронічних циститах, хронічних гепатитах, холангітах, холециститах, після хвороби Боткіна і після операцій на нирках.


Туристична фірма «Вікторія Д», для своїх клієнтів, які здійснили бронювання за тел або на сайті пропонує безкоштовний трансфер в день заїзду та виїзду на автовокзал, або залізо дорожній вокзал, також зустріч гостей в Львові за зниженими цінами.

Ми докладемо всіх зусиль, щоб зробити Ваш відпочинок незабутнім і корисним для здоров'я.
Як дістатися до Східниці?

Дістатися до селища Східниця можна:

на електропоїзді «Львів - Трускавець»
а далі на маршрутному таксі «Трускавець-Східниця»
з залізничного вокзалу м Трускавець.
Також з Влан ж / д вокзалу Львова ходить маршрутне таксі «Львів - Східниця».

 Інформацію про вартість і замовленні транспортних послуг ви можете дізнатись за телефоном: +38 (03247) 6-86-24

 

 

Підписатися на розсилку