СПА Курорты Болгария

Відпочинок у Польщі

Полет на воздушном шаре

Новий Рік в санаторії Женева Знижка - 15 % !!!

Скидка -25% в СПА-отеле Шале-Грааль только до 28 декабря!

Зустріч Нового Року та Різдва в санаторіях Трускавця и Східниці !

Басейни в санаторіях Трускавця Шале Грааль,Женева,Карпати, Ріксос-Прикарпаття, Молдова, Хрустальний Палац,Mirotel Resort&Spa,Дніпр0-Бескид,Шахтар

Проживання, 3-разове харчування та лікування!

Новий Рік Трускавець !

Безплатно! Сервіс для наших Клієнтів!

Зустріч і трансфер по Трускавцю безплатно, Львів - Трускавець - 350 грн


Тур Прага - Краків на 3 дня

06:00 - виїзд з Трускавця. Перетин кордону. 21:00 - (приблизно) прибуття в Прагу. Поселення в готель.

1 день (Субота) Сніданок. Оглядова пішохідна екскурсія "Знайомство з Прагою". У лабіринтах маленьких вуличок Ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста : старовинна Порохова вежа, Ставовський театр, який пам'ятає ще Великого Моцарта; Каролінум - перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Стара площа і Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші де кожну годину симпатичний скелетик дзвонить у свій дзвоник і у віконці з'являється процесія з дванадцяти апостолів. Далі - єврейський квартал Йозефів, Клементинум - колишнє місто єзуїтів, Карлова  вулиця. і звичайно ж, Карлів міст! Ви зобов'язані тут стає для того щоб загадати бажання! Хто встигне, можна і два, адже стара добра легенда свідчить, що тут вони збуваються! Вільний час. Нічліг.

2 день (Неділя) Сніданок. Виїзд в Краків. Оглядова екскурсія по Кракову (2 години). Місто - дивовижне, красиве, загадкове. У нім треба зупиниться, затримаються хоча б на мить. Ви побачите Вавель - Королівський Палац, він був королівською резиденцією, кафедральний собор у якому були короновані польські королі, королівські гробниці, Дзвін, Сигізмунда. Барбакан (оборонний бастіон), який разом з Флоріанскими воротами і оборонними стінами оточував колись увесь Старий Краків зможете пройтися по Королівському шляху і відчути себе справжнім королем або королевою, побуваєте на Головному Ринку - найбільшій в Європі міській площі з оригінальною шаховою забудовою відвідаєте Сукенниці - торгові ряди повні сувенірів і виробів краківських ремісників, і Маріацький Костьол, де знаходиться один з найбільших готичних вівтарів в Європі. Вільний час. Поселення в готель, нічліг.

3 день (Понеділок) Сніданок. Екскурсія в соляні шахти Величко (факультативно, 20?). Творіння природи і людини (вік понад 800 років, занесена до світового спадку ЮНЕСКО), підземні зали і каплиці якої оформлені з натуральної солі, тут Ви побачите підземні озера соляні камери і гроти, мости, дерев'яні килими і музейну експозицію, яка розповість про історію соляних розробок, а також експонати, які відтворюють атмосферу старих легенд а оригінальна техніка і інструмент - дають можливість відчути чудову силу природи!!! Підземне місто, від 60 до 100 м. під землею формує: санаторії, пошта, кінотеатр, ресторан, магазин, з сувенірами, концертні і бальні зали. Вільний час.

15:00 - виїзд в Україну. 6:00 - (приблизно) - прибуття в Трускавець.

Вартість туру – 270 євро

Необхідні документи: внутрішній і закордонний паспорти.

У вартість туру входить:

проїзд мікроавтобусом по маршруту, проживання в готелі 3*, в 2-х 3-х місцевих номерах, сніданки, оформлення виїзних документів, візова підтримка, послуги з організації туру.

У вартість туру не входить:

консульський збір 35?/70? (окрім пенсіонерів, дітей до 18 років громадян України). Для громадян Казахстану, Азербайджану, Узбекистану віза - 80?. Вхідні квитки в аквапарки, музеї, замки, додаткові екскурсії. Обіди і вечері. Медичне страхування і банківські витрати (50грн). Доплата за одномісне розміщення 15? в добу. При виїзді з Моршина і інших міст - доплата.

Важливо: фірма не несе відповідальності за відмову консульства у відкритті візи. Консульський збір не повертається. Під час туру паспорти знаходяться у керівника групи.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Трансфер - от 350 грн

Бронирование трансферов на курорты Сходница, Трускавец

Бронирование путевок в санатории Трускавца+38(096)51-08-923

GoldenCrown - от 400 грн

GoldenCrown в Трускавце

Бронирование путевок в санатории Трускавца+38(096)51-08-923

Готель Парк - от 350 грн/сутки

Отель Парк в Трускавце

Бронирование путевок в санатории Трускавца+38(096)51-08-923

Шале Грааль - от 1180 грн/сутки

Шале Грааль в Трускавце

Бронирование путевок в санатории Трускавца+38(096)51-08-923

Mirotel - от 1050 грн/сутки

Mirotel Resort & Spa

Бронирование путевок в санатории Трускавца+38(096)51-08-923

Юрмала - от 259 грн/сутки

Отель Юрмала в Трускавце

Бронирование путевок в санатории Трускавца+38(096)51-08-923

Санаторій Аркада - от 280 грн/сутки

Санаторий Аркада

+38(063)63-60-403

Готель Ре Віта - от 220 грн/сутки

Отель Ориана в Трускавце

+38(063)63-60-403

Повітряна прогулянка - от 1400 грн

Полет на воздушном шаре

Бронирование путевок в санатории Трускавца+38(096)51-08-923