СуперАкція !!! Знижка всім гостям в санаторії Шале Грааль!

Скидка -25% в СПА-отеле Шале-Грааль только до 28 декабря!

Лікування в санаторіях Трускавця - недорого!

В санаторіях Весна, Алмаз, Янтар, Рубін і Кристал

Проживання, 3-раз. харчування і лікування!

Безплатно! Сервіс для наших Клієнтів!

Зустріч і трансфер по Трускавцю безплатно, Львів - Трускавець - 350 грн


Тур Прага - Карлові Вари - Дрезден

06:00 (орієнтовно) - виїзд з Трускавця комфортабельним мікроавтобусом. Перетин кордону. 22:00 - Прибуття в Прагу. Поселення в готель. Нічліг.

1 день (Субота) Сніданок. Оглядова пішохідна екскурсія "Знайомство з Прагою" (4часа). Вільний час... Повернення в готель. Нічліг.

2 день (Неділя) 07:00 - сніданок. Звільнення номерів. Переїзд в Дрезден. Оглядова екскурсія. Місто широко відоме своїми пам'ятниками архітектури у стилі барокко, прекрасними зборами живопису і інших творів мистецтв. Ви відвідаєте католицький собор Святої Трійці, Цвингер, молочний магазин Пфу?нда, побачите дрезденського "Золотого вершника" пам'ятник Мартіну Лютеру. Насолодитеся набережною і річкою Ельба з терассы Брюля. Під час поїздки відвідування Дрезденської галереї. 17:00 - виїзд в Карловы Вары. Поселення в готель. Нічліг.

3 день (Понеділок) 07:00 - сніданок. Звільнення номерів. Оглядова екскурсія (факультативно - 25?, за згодою усієї групи). Карлові Вари - "санаторій" і елітний салон Європи. Ви зможете насолодитися прогулянкою по одному з самих найкрасивіших курортів Європи дізнатися про його історію, своїми очима побачити знамениту Колонаду, особисто покуштувати воду з усіх 12 діючих джерел, найвідоміший з яких - Вржидло( Гейзер 72 °C), потік води, що вивергається, досягає висоти 17м. Відвідування музею-магазину "Бехерівки". У вільний час охочі зможуть освіжитися в термальному басейні, який розташований просто неба (при собі мати купальне приладдя, рушник, фен, вартість ок. 5?), або приділити час купівлі сувенірів. Виїзд на Україну - 15:00.

Вартість туру – 390 євро

Необхідні документи: внутрішній і закордонний паспорти

У вартість туру входить:

проїзд мікроавтобусом по маршруту, проживання в готелі 3*, в 2-х 3-х місцевих номерах, сніданки, оформлення виїзних документів, візова підтримка, послуги з організації туру.

У вартість туру не входить:

консульський збір 35?/70? (окрім пенсіонерів, дітей до 18 років громадян України). Для громадян Казахстану, Азербайджану, Узбекистану віза - 80?. Вхідні квитки в аквапарки, музеї, замки, додаткові екскурсії. Обіди і вечері. Медичне страхування і банківські витрати (50грн). Доплата за одномісне розміщення 15? в добу. При виїзді з Моршина і інших міст - доплата.

Важливо: фірма не несе відповідальності за відмову консульства у відкритті візи. Консульський збір не повертається. Під час туру паспорти знаходяться у керівника групи.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити