СуперАкція !!! Знижка всім гостям в санаторії Шале Грааль!

Скидка -25% в СПА-отеле Шале-Грааль только до 28 декабря!

Лікування в санаторіях Трускавця - недорого!

В санаторіях Весна, Алмаз, Янтар, Рубін і Кристал

Проживання, 3-раз. харчування і лікування!

Безплатно! Сервіс для наших Клієнтів!

Зустріч і трансфер по Трускавцю безплатно, Львів - Трускавець - 350 грн


Тур Прага - Відень – Будапешт з Трускавця

06:00 - виїзд з Трускавця, 21:00 - Прибуття в Прагу. Поселення.

1 день (Субота) 08:00 - сніданок. Вільний час... Для усіх охочих пропонуємо вечірню прогулянку на кораблику по річці Влтава (факультативно 20?). Повернення в готель. Нічліг. Оглядова пішохідна екскурсія "Знайомство з Прагою" (4 години).

У лабіринтах маленьких вуличок Ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста : старовинна Порохова вежа, Ставовський театр, який пам'ятає ще Великого Моцарта; Каролинум - перший Празький університет, костьол Діви Марії перед Тином. Стара площа і Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, де кожну годину симпатичний скелетик дзвонить у свій дзвоник і у віконці з'являється процесія з дванадцяти апостолів.

Далі - єврейський квартал Йозефов, Клементинум - колишнє місто єзуїтів, Карлова вулиця. і звичайно ж, Карлів міст! Ви зобов'язані тут стає для того, щоб загадати бажання! Хто встигне, можна і два, адже стара добра легенда свідчить, що тут вони збуваються!

2 день (Неділя) 07:00 - сніданок. Звільнення номерів. Переїзд у Відень. 12:00 - Оглядова екскурсія "Віна - столиця вальсу". Вільний час. 16:30 - виїзд у Будапешт. 21:00 - поселення в готель, в м. Будапешт.

Місто розкішних палаців, величних площ, мальовничих вуличок. Місто на Дунаї, оточене зеленим намистом Віденського лісу. Місто поетів і музикантів. Завдяки картинним галереям, концертним залам і всесвітньо відомій Віденській Опері Відень став культурним центром Європи. Відень - місто видатних пам'ятників архітектури, музеїв, галереї з унікальними предметами мистецтва, що представляють майже усі епохи культур західної Європи. Ви побачите Кільцевий бульвар, Ратушу, Парламент, Віденську оперу пам'ятник Марії-Терезії і собор святого Стефана - духовного символу історії і долі Австрії.

3 день (Понеділок) 08:00 - сніданок. Оглядова екскурсія: прекрасна Буда і величний Пешт - це "Перлина Дунаю. Одна з найкрасивіших площ Європи - площа Героїв, парк Варошлигет і замок в нім - Вайдахуняд. Ось і Рибальський бастіон, собор Матяша у якому вінчалися королівські сім'ї Європы, пам'ятник Святій Трійці і сам Королевський палац! А з цитаделі на горі Геллерт відкривається розкішна панорама на Пешт, на Дунай і на вишуканий неоготичний Парламент.

16:00 – Виїзд в Украину.

Вартість туру –  300 євро

Необхідні документи: внутрішній і закордонний паспорти.

У вартість туру входить:

проїзд мікроавтобусом по маршруту, проживання в готелі 3*, в 2-х 3-х місцевих номерах, сніданки, оформлення виїзних документів, візова підтримка, послуги з організації туру.

У вартість туру не входить:

консульський збір 35?/70? (окрім пенсіонерів, дітей до 18 років громадян України). Для громадян Казахстану, Азербайджану, Узбекистану віза - 80?. Вхідні квитки в аквапарки, музеї, замки, додаткові екскурсії. Обіди і вечері. Медичне страхування і банківські витрати (50грн). Доплата за одномісне розміщення 15? в добу. При виїзді з Моршина і інших міст - доплата.

Важливо: фірма не несе відповідальності за відмову консульства у відкритті візи. Консульський збір не повертається. Під час туру паспорти знаходяться у керівника групи.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити